Kategorie blog
Menu
Jak dobrać garnitur dla małego chłopczyka ?
Jak dobrać garnitur dla małego chłopczyka ?

Już pobieżny przegląd garniturów dla najmłodszych powinien uświadomić nam, że nie wszystkie rozwiązania dostępne obecnie na rynku są jednakowo atrakcyjne. Warto zatem zadać sobie pytanie o to, na co zwracać szczególną uwagę, gdy chce się wejść w posiadanie rozwiązania nie tylko uroczego, ale i wygodnego.

1. Dopasuj garnitur do wieku dziecka
Wiele osób poszukujących garniturów dla dzieci, natychmiast zwraca uwagę na te propozycje, które sprawiają wrażenie wiernych kopii dorosłych rozwiązań. Koszule, koszulobody i kaszkieciki stylizowane na elementy garderoby starszych krewnych, wyglądają ciekawie i dobrze się prezentują. Niestety, na tym kończą się ich atuty, mamy bowiem do czynienia z propozycjami, które mogą cieszyć rodziców i krewnych, z pewnością jednak nie ucieszą dzieci. Zwykle są niewygodne, a ich nienaturalny wygląd i sposób szycia sprawiają, że nie tylko ograniczają swobodę ruchu, ale i często prowadzą do otarć.

2. Unikaj sztucznych materiałów
Osoby, które mają na tyle duże doświadczenie, aby ze swobodą odpowiedzieć na pytanie o to, jak dobrać garnitur dla małego chłopczyka, bardzo często przestrzegają przed sztucznymi materiałami. Garnitury, które są produkowane z ich udziałem, zwykle są tańsze od tych, które powstają z wykorzystaniem naturalnych tkanin. Niestety, ma to swoją cenę. Oszczędność jest pozorna, dziecko bowiem jest ubrane w strój niewygodny, który często utrudnia jego skórze oddychanie. Na konsekwencje takiego stanu rzeczy nie trzeba długo czekać. Dziecko, któremu nie jest wygodnie, jest niezadowolone i potrafi głośno okazywać swój brak entuzjazmu.

3. Starannie dobieraj rozmiar stroju
Chcąc kupić garnitur dla chłopczyka, a potem mieć przekonanie, że postąpiło się słusznie, należy pamiętać także o tym, by starannie dopasowywać jego rozmiar do aktualnych potrzeb. Dzieci szybko rosną, z całą pewnością jednak nie jest to argument przemawiający za tym, aby zaopatrzyć je w rozwiązanie za duże, a przez to niewygodne, a niekiedy zwyczajnie niebezpieczne. Garnitury są dziś dostępne w rozmiarach pasujących zarówno wcześniakom, jak i przedszkolakom i warto dopasować je do rzeczywistych potrzeb.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl