• SSL Bezpieczne zakupy

  • 30 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Darmowy zwrot 

  • Sprawdzona jakość

SPRAWDŹ NASZE WYGODNE UBRANKA DO CHRZTU

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Promocje
Ubranko do chrztu dla chłopca Artur
Ubranko do chrztu dla chłopca Artur
169,00 zł 129,00 zł
Dlaczego Nonino?
  • SSL Bezpieczne zakupy

  • 30 dni na zwrot towaru

  • Szybka wysyłka

  • Darmowy zwrot

  • sprawdzona jakość

Wymiana i zwroty towaru

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
W przypadku podjęcia decyzji o zwróceniu towaru masz na to 30 dni od jego otrzymania.

Podanie przyczyny zwrotu nie jest wymagane. Możesz dokonać darmowego zwrotu za pośrednictwem Paczkomatów - Szybkie Zwroty (więcej informacji https://inpost.pl/szybkie-zwroty)

W celu uruchomienia procedury:
1. Przejdź na stronę
https://szybkiezwroty.pl/NONINO i wypełnij znajdujący się na niej formularz.
2. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia zostanie ono zweryfikowane pod kątem wymaganych warunków.
3. O potwierdzeniu lub odrzuceniu zgłoszenia zostaniesz poinformowany drogą mailową. 
Uwaga: usługa darmowe zwroty jest realizowana wyłącznie za pośrednictwem sieci paczkomatów (Inpost). W celu dokonania zwrotu należy udać się do jednego z Paczkomatów na terenie Polski i za pomocą otrzymanego kodu dokonać zwrotu.

Pamiętaj: Wypełnij, załącz i podpisz dokument zwrotu towaru i nie zapomnij dołączyć dokumentu potwierdzającego zakup.

Możesz też odesłać zakupione i zwracane przedmioty samodzielnie i na swój koszt  na adres

Nonino
Mostowa 1
98-220 Zduńska Wola
tel. 535 808 130

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną na adres: sklep@nonino.pl).  Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru wraz z formularzem odstąpienia od umowy (formularzem zwrotu). 

Skutki odstąpienia od umowy:
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwrócimy Państwu koszt zakupu produktów w terminie do 21 dni, od daty otrzymania przez nas zwracanych produktów. Zwrotu płatności dokonamy na konto podane w formularzu zwrotu.


Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.

WYMIANA TOWARU:
Wymiana towaru następuje poprzez zwrot zakupionego towaru i zakup nowego.

Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia dostarczenia Klientowi towaru, na adres Sprzedającego:

Nonino
Mostowa 1

98-220 Zduńska Wola

Do towaru prosimy dołączyć oryginał wypełnionego i podpisanego formularza zwrotu towaru (pobierz formularz) oraz kopię dowodu zakupu (paragon lub faktura). Koszt odesłania towaru do Sprzedawcy w sytuacji odstąpienia od umowy zawartej na odległość ponosi Klient.

Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. Towar uszkodzony podczas transportu w wyniku nieprawidłowego zabezpieczenia przesyłki przez Klienta nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym. W przypadku wpłat przez system płatności PayU na numer konta z jakiego wpłata dotarła. W innych przypadkach na numer konta podany w formularzu zwrotu towaru.

WAŻNE! Sprzedawca nie przyjmuje paczek za pobraniem oraz wysłanych przez Paczkomaty za wyjątkiem usługi Szybkie Zwroty

WAŻNE! Zwrotowi nie podlegają towary o indywidualnych właściwościach określonych przez Klienta w złożonym przez nim zamówieniu (własny napis, kolorystyka, alternatywne wymiary i in.).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl